identyfikator

Szkoła Języków Poliglota oferuje szeroki wachlarz różnorodnych kursów skierowanych zarówno do początkujących, jak i już bardziej zaawansowanych. U nas można zapisać się na kurs języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czy Polish for foreigners - polskiego dla obcokrajowców. Prowadzimy również intensywne kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w Krakowie oraz szkolenia językowe dla firm. Nasi uczniowie zdają sobie sprawę, że dzisiejsza rzeczywistość zmienia się bardzo szybko przez co podnoszenie swoich kwalifikacji stało się już wymogiem. Dla wielu studentów nauką niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego stała się już istotnym elementem w planowaniu kariery.

Szkolenia językowe dla firm

Coraz więcej firm kieruje swoją ofertę na rynek międzynarodowy. Z tego względu szkolenia dla przedsiębiorstw są koniecznością. Pracownicy mający kompetencje językowe mogą łatwiej i szybciej obsłużyć zagranicznego Klienta. Umiejętność posługiwania się językiem obcym wpływa również na prestiż firmy. Śmiało można powiedzieć, że nauka angielskiego i innych języków obcych jest dla firmy inwestycją. Proponujemy zróżnicowane szkolenia językowe dla firm, które są dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Lekcje inywidualne dla osób prywatnych:

Cena:

120 zł za 90' 

plus 15 zł za język specjalistyczny (business English, Legal English)

plus 30 zł za zajęcia z lektorem native speakerem 

Cena lekcji indywidualnych dla firm jest ustalana na drodze negocjacji, zależy od wybranego języka, lektora, miejsca zajęć (dojazdu).

Z kursu na zlecenie może korzystać zarówno jedna osoba, jak i grupa, cena pozostaje taka sama.

Terminy, częstotliwość, miejsce oraz program zajęć Zleceniodawca ustala ze Szkołą.

Języki: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, Polish, rosyjski, czeski, słowacki, bułgarski, niderlandzki, norweski, szwedzki, duński, chiński, japoński, chorwacki, serbski, grecki, węgierski, arabski.

Legal English dla prawników

Legal English to kurs, który wprowadza do posługiwania się prawniczym angielskim. Podczas zajęć uczestnicy poznają języki angielski z uwzględnieniem zwrotów prawniczych. Słuchacz pozna podstawowe pojęcia związane ze środowiskiem prawnym, tworzeniem umów cywilnych i handlowych. Ponadto przyswaja terminy obowiązujące w tym zawodzie jednocześnie, ucząc się używania ich zgodnie z kontekstem wypowiedzi. Cały czas na bieżąco uaktualniamy naszą wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów. Nasi kursanci uczą się również przygotowywania dokumentów i wniosków prawnych. Kursy Legal English przeznaczone są dla studentów i absolwentów prawa, adwokatów, radców prawnych, notariuszy oraz sędziów.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 POLIGLOTA Szkoła Języków