Kurs języka angielskiego w Krakowie

Kadra szkoły językowej Poliglota to wyłącznie wykwalifikowani native speakers, absolwenci filologii i studiów lingwistycznych. Dzięki temu nasi studenci mają szasnę osłuchać się z językiem, przyswoić odpowiednią wymowę oraz nabyć pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Poza samą nauką języka dążymy do tego, aby uczniowie poznawali kulturę brytyjską. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania na podstawie autorskich i sprawdzonych programów nauczania. W ramach naszych usług zaproponować możemy również naukę języka polskiego dla obcokrajowców oraz szkolenia językowe dla firm. Zapisz się na kurs języka angielskiego w naszej szkole w Krakowie, a z pewnością na efekty nie będziesz musiał czekać długo.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę językową?

W naszej szkole językowej zatrudniamy tylko wybitnych specjalistów, którzy mają odpowiednie wykształcenie, osiągnięcia w nauczaniu oraz przyjazne podejście do studenta. W naszej szkole uczniowie podzieleni są na małe grupy w pełni dopasowane do poziomu umiejętności języka angielskiego. Po każdym kursie odbywają się odpowiednio przygotowane egzaminy sprawdzające postępy w nauce. Następnie wyniki są omawiane, aby uczeń wiedział, nad którą partią materiału musi jeszcze popracować. Po ukończeniu każdego poziomu wydajemy certyfikaty. W uznaniu jakości nauczania zostaliśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym: TOLES, TGLS. Profesjonalizm naszej nauki języka angielskiego jest potwierdzony licznymi rankingami i zweryfikowany przez absolwentów zapisujących się na kolejne lata. Ponadto nasi uczniowie są laureatami konkursów językowych. Oferujemy wygodny system ratalny. Staramy się, aby finanse nie były przeszkodą w rozpoczęciu nauki języka angielskiego. Zadowolenie Klienta oraz dostęp do edukacji jest dla nas priorytetem.

Język angielski z dofinansowaniem

W naszej ofercie znajduje się także kurs języka angielskiego, który może być zrealizowany w ramach dofinansowania. Dokładamy wszelakich starań, aby każdy mieszkaniec Krakowa miał równe szanse i dostęp do nauki języków obcych. Warto skorzystać z możliwości dofinansowania i wybrać się na kurs angielskiego na dowolnym poziomie, który jest w 80% refundowany. Aby uzyskać dotację należy wypełnić formularz kontaktowy i oczekiwać na telefon od konsultanta, który zweryfikuje czy kandydat kwalifikuje się do wzięcia udziału w kursie. Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu 5 dni należy oczekiwać na telefon. Z uwagi na dużą liczbę zainteresowanych, ten czas niekiedy może się nieznacznie wydłużyć. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z dofinansowaniem na kurs języka angielskiego.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 POLIGLOTA Szkoła Języków