Zapisz się on-line

Wypełnij formularz
Wybierz:
     
Język:

Dane osobowe

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do testu on-line wyłącznie w celach organizacyjnych. Administratorem moich danych jest Szkoła Języków POLIGLOTA. Oświadczam, że podanie danych jest dobrowolne, natomiast odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości przystąpienia do testu on-line. Oświadczam, że mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, oraz że przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, poprzez przesłanie wiadomości na adres: poliglota@poliglota.pl, oraz że przysługuje mi prawo skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2).
 

ANGIELSKI

Znajomość języka angielskiego jest już koniecznością w dzisiejszych czasasach. Język angielski jest językiem urzędowym w kilkudziesięciu państwach na całym świecie. Jest językiem ojczystym dla ponad 500 milionów ludzi, a do jego przynajmniej podstawowej znajomości przyznają się ponad 2 miliardy osób. Język angielski jest uniwersalnym językiem biznesu, nauki, polityki, filmu czy literatury. Ponad 80% zasobów Internetu jest zapisana właśnie w tym języku. Znajomość języka angielskiego jest niezwykle cenna w dzisiejszym zglobalizowanym świecie i pozwala na nawiązanie kontaktu w niemal każdym zakątku globu.

Chcesz się nauczyć języka angielskiego? Przyjdź do nas na kurs, niedługo zaczynamy nowy semetr! 

Nowy Semestr / Start 11 marca/ Zapisy trwają

Kursy w grupie 56 h Raty
Angielski 1680 zł 4x 430 zł
Business English 2520 zł 4x 640 zł

Harmonogram 

Zajęcia stacjonarne lub on-line.

zajęcia 2 x 90' (2 lekcje) zajęcia 1 x 3 lekcje
wt/czw 16.45-18.15

wt 18.25- 20.40

czw 18.25-20.40

sb 9.00-11.15

Kursy - General English

Kursy języka angielskiego ogólnego (General English) prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania:

 • elementary / A1
 • pre-intermediate / A2
 • intermediate / B1
 • upper-intermediate / B2
 • poziomy egzaminacyjne: FCE / B2, CAE / C1, CPE / C2

Metoda komunikatywna stosowana przez lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania (także początkującym) główny nacisk kładzie na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Jednocześnie doskonalone są pozostałe umiejętności: rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych. Rozwijanie i ćwiczenie innych integralnych aspektów języka, jak gramatyka, słownictwo, wymowa, odbywa się w sposób zintegrowany na każdych zajęciach. Umiejętność praktycznego stosowania reguł języka traktowana jest jako jeden z priorytetów.

Kursy na poziomach FCE, CAE i CPE wzbogacane są dodatkowo ćwiczeniem strategii w rozwiązywaniu typowych zadań testowych poprzez rozwiązywanie egzaminów z poprzednich lat. Ponadto, dla wszystkich studentów Poligloty, Szkoła organizuje Cambridge Pre-testing Sessions - bezpłatne egzaminy próbne FCE, CAE i CPE, odbywające się według tej samej procedury, co faktyczne egzaminy Cambridge. 

Kursy specjalistyczne

Grupy liczą 4 do 10 osób.

Zajęcia prowadzone są przez native speakers lub polskich filologów. Słuchacz sam wybiera lektora.

Kursy egzaminacyjne: FCE,CAE, CPE, LCCI, BEC, TOLES, TOEFL można ukończyć egzaminem.

Przygotowujemy do następujących egzaminów z języka angielskiego:

Egzaminy z języka ogólnego:

 • B2 First (FCE) 
 • C1 Advanced (CAE) 
 • C2 Proficiency (CPE)

Egzaminy z języka specjalistycznego:

 • prawniczy: TOLES Test of Legal English Skills
 • biznesowy: LCCI, BEC
 • praca lub studia za granicą: TOEFL, IELTS
Slide 1 Content

Polityka Plików Cookies - dowiedz się więcej... [Akceptuję]