Zapisz się on-line

Wypełnij formularz
Wybierz:
     
Język:

Dane osobowe

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do testu on-line wyłącznie w celach organizacyjnych. Administratorem moich danych jest Szkoła Języków POLIGLOTA. Oświadczam, że podanie danych jest dobrowolne, natomiast odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości przystąpienia do testu on-line. Oświadczam, że mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, oraz że przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, poprzez przesłanie wiadomości na adres: poliglota@poliglota.pl, oraz że przysługuje mi prawo skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2).
 

Lekcje indywidualne

Szkoła Języków Poliglota oferuje szeroki wachlarz różnorodnych kursów skierowanych zarówno do początkujących, jak i już bardziej zaawansowanych. U nas można zapisać się na kurs języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czy Polish for foreigners - polskiego dla obcokrajowców. Prowadzimy również intensywne kursy języków oraz szkolenia językowe dla firm. Nasi uczniowie zdają sobie sprawę, że dzisiejsza rzeczywistość zmienia się bardzo szybko przez co podnoszenie swoich kwalifikacji stało się już wymogiem. Dla wielu studentów nauka niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego stała się już istotnym elementem w planowaniu kariery.

Szkolenia językowe dla firm

Coraz więcej firm kieruje swoją ofertę na rynek międzynarodowy. Z tego względu szkolenia dla przedsiębiorstw są koniecznością. Pracownicy mający kompetencje językowe mogą łatwiej i szybciej obsłużyć zagranicznego klienta. Umiejętność posługiwania się językiem obcym wpływa również na prestiż firmy. Śmiało można powiedzieć, że nauka angielskiego i innych języków obcych jest dla firmy inwestycją. Proponujemy zróżnicowane szkolenia językowe dla firm, które są dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Nauka języka angielskiego w naszej szkole to czysta przyjemność!

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego w naszej szkole prowadzony jest przez osobę z solidnym przygotowaniem merytorycznym. Współpracujemy z lektorami, którzy zdobywali doświadczenie nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki temu nasi uczniowie zyskują nie tylko wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa, ale i informacje o kulturze krajów niemieckojęzycznych i ich zwyczajach. Z pewnością znajomość niemieckiego daje duże możliwości zawodowe. Nie ulega wątpliwości, że Niemcy są znaczącym krajem w Unii Europejskiej i jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na naszym kontynencie. Zapraszamy na kurs języka niemieckiego w Krakowie. Z nami nauka będzie czystą przyjemnością!

Cena:

82,50 zł za za godzinę lekcyjną 45' 

Cena za język specjalistyczny (np. business English, medical English, Legal English) jest ustalana indywidualnie z klientem.

Cena lekcji indywidualnych dla firm jest ustalana na drodze negocjacji, zależy od wybranego języka, lektora, miejsca zajęć (dojazdu).

Z kursu na zlecenie może korzystać zarówno jedna osoba, jak i grupa, cena pozostaje taka sama.

Terminy, częstotliwość, miejsce oraz program zajęć Zleceniodawca ustala ze Szkołą.

Języki: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, Polish, rosyjski, czeski, słowacki, bułgarski, niderlandzki, norweski, szwedzki, duński, chiński, japoński, chorwacki, serbski, grecki, węgierski, arabski.

Legal English, czyli język angielski dla prawników 

Legal English to kurs, który wprowadza do posługiwania się prawniczym angielskim. Podczas zajęć uczestnicy poznają języki angielski z uwzględnieniem zwrotów prawniczych. Słuchacz pozna podstawowe pojęcia związane ze środowiskiem prawnym, tworzeniem umów cywilnych i handlowych. Ponadto przyswaja terminy obowiązujące w tym zawodzie jednocześnie, ucząc się używania ich zgodnie z kontekstem wypowiedzi. Cały czas na bieżąco uaktualniamy naszą wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów. Nasi kursanci uczą się również przygotowywania dokumentów i wniosków prawnych. Kursy Legal English przeznaczone są dla studentów i absolwentów prawa, adwokatów, radców prawnych, notariuszy oraz sędziów. Język angielski dla prawników to nasza specjalność!

Business English

Znajomość języka angielskiego to jedna z podstawowym i ważniejszych umiejętności na rynku pracy. Nasz kurs Business English skutecznie uczy komunikacji w otoczeniu biznesowym i pozwala zrozumieć język używany przez profesjonalistów. Ponadto pozwala pokonać bariery językowe, które pojawiają się podczas rozmów z zagranicznymi Klientami. Nie ulega wątpliwości, że znajomość biznesowego angielskiego ułatwia kontakty z obcojęzycznymi współpracownikami i klientami. Proponujemy szeroki zakres tematyczny Business English np. sprzedaż, codzienna praca, budowanie zespołu, wdrożenia, szkolenia, obsługa Klienta i inne. Zajęcia są bardzo praktyczne. Lekcje Business English bogate są w konwersacje, odgrywanie scenek czy pisanie tekstów użytkowych. Jeśli zależy Ci na potwierdzeniu wiedzy z języka angielskiego biznesowego możesz podejść do BEC – Business Certificate of English, LCCI IQ, lub TOEIC. Są to najpopularniejsze i najbardziej cenione certyfikaty ze znajomości języka angielskiego. Zapraszamy do współpracy! Kurs języka angielskiego w naszej szkole to przede wszystkim skuteczność i przyjemność. 

Slide 1 Content

Polityka Plików Cookies - dowiedz się więcej... [Akceptuję]