Zapisz się on-line

Wypełnij formularz
Wybierz:
     
Język:

Dane osobowe

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do testu on-line wyłącznie w celach organizacyjnych. Administratorem moich danych jest Szkoła Języków POLIGLOTA. Oświadczam, że podanie danych jest dobrowolne, natomiast odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości przystąpienia do testu on-line. Oświadczam, że mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, oraz że przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, poprzez przesłanie wiadomości na adres: poliglota@poliglota.pl, oraz że przysługuje mi prawo skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2).
 

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe

Codziennie dokładamy wszelakich starań, aby wszystkie tłumaczenia na języki obce były realizowane na najwyższym poziomie. Zajmujemy się tłumaczeniami na język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, inne języki europejskie i pozaeuropejskie. Przygotowujemy tłumaczenia zwykłe oraz te wymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego. Bez względu na rodzaj tłumaczenia wykonujemy je z jednakową starannością i zawsze w terminie. Każdy przetłumaczony tekst to wizytówka naszej pracy. Z tego względu każde tłumaczenie jest sprawdzane przez specjalistów pod kątem poprawności merytorycznej, gramatycznej, interpunkcyjnej i składniowej. Wszyscy współpracujący z nami tłumacze mający znakomite kompetencje w zakresie języka obcego, oraz znajomość terminologii z wielu dziedzin i branż. Dzięki temu mamy pewność, że podołamy każdemu zadaniu, a Klienci otrzymają tłumaczenie na najwyższym poziomie. Nasze biuro tłumaczeń jest oparte na wysokich standardach, elastyczności cenowej oraz dyspozycyjności naszych tłumaczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom Klientów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne. Nasza wiedza i doświadczenie jest potwierdzeniem niezawodności usług.

Język Cena netto za stronę z polskiego Cena netto za stronę na polski
angielski, niemiecki od 60 zł od 60 zł
rosyjski, francuski od 60 zł od 60 zł
inne języki europejskie od 60 zł od 60 zł
języki pozaeuropejskie od 80 zł od 70 zł
 1. Cena zależy od wielkości zlecenia i  dotyczy 1 strony obliczeniowej wykonanego tłumaczenia
  a) tłumaczenia przysięgłe ( 1125 znaków ze spacjami )
  b) tłumaczenia zwykłe ( 1400 znaków ze spacjami)
 2. Uwierzytelnienie dostarczonego tłumaczenia : 50 % ceny podstawowej
 3. Tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze : + 50 %
 4. Korekta oraz stylistyczne ujednolicenie tekstu : cena jak za tłumaczenie
 5. Cena dodatkowej kopii tłumaczenia przysięgłego: 50 % ceny podstawowej
 6. Tłumaczenie ekspresowe obejmujące tłumaczenia zawierające od 1 do 10 stron wykonane w ciągu 24 godzin do ceny podstawowej doliczamy 100%.
 7. Ceny dla tłumaczeń ekspresowych zawierających powyżej 10 stron - do uzgodnienia.

Procedura zamówienia tłumaczenia:

 1. Zlecenia przyjmujemy nastepującymi drogami:

  Osobiście lub pocztą na adres:
  Biuro Tłumaczeń POLIGLOTA
  ul. Długa 88
  31-146 Kraków

  Telefonicznie: 501 402 604, +48 12 421 81 28

  E-mailem: poliglota@poliglota.pl 

 2. Informujemy klienta o warunkach realizacji zlecenia (cena i termin).
   
 3. W uzgodnionym terminie klient otrzymuje gotowe tłumaczenie kurierem, pocztą, e-mailem, faksem lub też może odebrać osobiście w naszym biurze w Krakowie.
Slide 1 Content

Polityka Plików Cookies - dowiedz się więcej... [Akceptuję]