Zapisz się on-line

Wypełnij formularz
Wybierz:
     
Język:

Dane osobowe

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do testu on-line wyłącznie w celach organizacyjnych. Administratorem moich danych jest Szkoła Języków POLIGLOTA. Oświadczam, że podanie danych jest dobrowolne, natomiast odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości przystąpienia do testu on-line. Oświadczam, że mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, oraz że przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, poprzez przesłanie wiadomości na adres: poliglota@poliglota.pl, oraz że przysługuje mi prawo skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2).
 

DELF i DALF

Diplôme d'Etudes en Langue Française (DELF)

D.E.L.F. - jest dyplomem ustanowionym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Republiki Francuskiej. Egzamin D.E.L.F można zdawać na poziomach A1, A2, B1, B2. Stanowi potwierdzenie kwalifikacji przy staraniach o pracę.

Egzamin D.E.L.F. składa się z czterech części:

  1. rozumienie ze słuchu
  2. rozumienie tekstu czytanego
  3. część pisemna
  4. część ustna

Trzy pierwsze części zdaje się w grupach, czwartą - indywidualnie.

Diplôme Approfondi de Langue Française (DALF)

D.A.L.F. - jest dyplomem ustanowionym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Republiki Francuskiej. Posiadanie dyplomu D.A.L.F. zwalnia z egzaminu z języka francuskiego na wyższe uczelnie we Francji.

Dyplom D.A.L.F. jest potwierdzeniem biegłej znajomości języka francuskiego w piśmie i mowie. w Polsce posiadanie dyplomu D.A.L.F. umożliwia nauczanie języka francuskiego w szkołach.

Egzamin D.A.L.F. składa się z 4 części:

  • 2 ustnych

    i

  • 2 pisemnych.
Slide 1 Content

Polityka Plików Cookies - dowiedz się więcej... [Akceptuję]