Zapisz się on-line

Wypełnij formularz
Wybierz:
     
Język:

Dane osobowe

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do testu on-line wyłącznie w celach organizacyjnych. Administratorem moich danych jest Szkoła Języków POLIGLOTA. Oświadczam, że podanie danych jest dobrowolne, natomiast odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości przystąpienia do testu on-line. Oświadczam, że mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, oraz że przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, poprzez przesłanie wiadomości na adres: poliglota@poliglota.pl, oraz że przysługuje mi prawo skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2).
 

Szkolenia językowe dla firm

Szkoła Języków Poliglota prowadzi szkolenia językowe dostosowane do potrzeb osób, firm i instytucji. Opracowujemy programy, które uwzględniają poziom zaawansowania słuchaczy i indywidualne potrzeby językowe. Nasza oferta obejmuje:

 1. Kurs języka angielskiego ogólnego (General English).
 2. Kurs języka angielskiego specjalistycznego z zakresu m.in.:
  • Business English - angielski w biznesie
  • Legal English - angielski dla prawników
  • Medical English - angielski medyczny
  • Commercial Correspondence - korespondencja handlowa
  • Tourism and Catering - turystyka i gastronomia
  • Engineering - inżynieria
  • Information Technology - informatyka
 3. Szkolenia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminów wg STANAG 6001
 4. Audyt językowy - dla klientów indywidualnych i działów HR. Składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Po przeprowadzeniu audytu przedstawiamy raport szczegółowo opisujący kompetencje językowe pracownków.

Ponadto te same programy szkoleń opracowane są dla języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, Polish for foreigners (polski dla obcokrajowców), rosyjski, czeski, słowacki, niderlandzki, norweski, chiński, japoński, węgierski, rumuński, grecki, turecki, duński, szwedzki, chorwacki, serbski.

Z kursu na zlecenie może korzystać zarówno jedna osoba, jak i grupa, cena pozostaje taka sama. Terminy i częstotliwość zajęć zleceniodawca ustala ze Szkołą. 

Cena zajęć jest ustalana indywidualnnie z  każdą firmą na drodze negocjacji, zależy od wybranego języka, lektora, miejsca zajęć (dojazdu).

Zapytania prosimy kierować pod adres e-mailowy: poliglota@poliglota.pl.

Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa zapytania.

Slide 1 Content

Polityka Plików Cookies - dowiedz się więcej... [Akceptuję]